Norintiems pradėti

Kaip pradėti lankyti karate užsiėmimus?

Norėdami išbandyti karate treniruotę, būtinai apsilankykite salėje ir sudalyvaukite bandomojoje treniruotėje arba ją stebėkite. Taip galėsite susipažinti su treneriu, užduoti rūpimus klausimus, pamatyti, kaip elgiasi ir bendrauja salėje dirbantys mokiniai. Atmosfera, vyraujanti salėje, trenerio asmenybė ir treniruočių metodika yra itin svarbūs faktoriai renkantis Karate klubą. Kyokushin karate nėra trumpalaikis hobis, todėl būtų geriau, jei skirtumėte laiko, pastangų įvertinti, kur norėsite vaikščioti sportuoti du –tris kartus pers savaitę.

Kur vyksta pradedančiųjų užsiėmimai?

Suaugusių pradedančiųjų grupės yra renkamos  Šilo g 13  (Prancūzų vidurinės mokyklos sporto salėje) Vilniuje, Antakalnyje.

Pradedantieji vaikai ir jaunimas renkasi  Šilo g. 13 Vilniuje (Antakalnio rajone, Prancūzų vidurinės mokyklos sporto salėje) arba Semeliškių g. 38, Vievyje (Vievio pradinės mokyklos sporto salėje)
Tvarkaraščius ir užsiėmimų laikus galite pasižiūrėti čia>>>>.

Kaip užsirašyti ar užrašyti savo vaiką?

Galite paskambinti telefonu: +370 652 63469, parašyti el paštu: arturas.bobelis@gmail.com arba tiesiog ateiti į treniruotes.

Kokia reikalinga apranga?

Bandomojoje treniruotėje apranga gali būti paprasta sportinė: ilgos kelnės arba šortai, marškinėliai. Pirmus keletą mėnesių galėsite treniruotis su sportine apranga. Kyokushin praktikoje egzistuoja nustatytas etiketas ir elgesio taisyklės. Labai svarbi yra apranga, todėl ilgainiui reikės įsigyti Kyokushin Karate aprangą, vadinamą kimono. Treneris papasakos, kaip vilkėti kimono, užsirišti obi (diržą) ir prižiūrėti aprangą. Užsiėmimai vyksta basomis.

Ar visi gali užsiiminėti Kyokushin karate?

Jeigu sugebate judinti rankas ir kojas, tai vadinasi sugebėsite atlikti ir karate pratimus. Kyokushin filosofija ir metodika vaikams leidžia užsiiminėti nuo 5 metų, o suaugusiems amžiaus limito nėra. Kyokushin – visų pirma kovos menas, todėl Kyokushin praktika reikalauja visiško susikaupimo, daug pastangų ir energijos sąnaudų. Kyokushin techninis arsenalas yra labai platus, o treniruočių tempą galima pasikoreguoti pagal savo galimybes. Mūsų klube daug dėmesio yra skiriama bendram fiziniam paruošimui tiek vaikų, tiek suaugusių grupėse.

Kiek kainuoja užsiėmimai?

Pirmas užsiėmimas nieko nekainuoja. Tolimesni užsiėmimai kainuoja pagal galiojantį kainoraštį >>.